Olet täällä

Yhteys

Ota yhteyttä!

Yhteyshenkilöt

  • VMP-interiorin toimisto
    Toimisto
    Toimisto/asiakaspalvelu
    02 824 1000
    asiakaspalvelu@vmp-interior.fi
  • Toimitusjohtaja, liiketila-asiantuntija
    Marko Fonsén
    040 180 0818
    marko.fonsen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Veli-Matti Paulasaari
    Yrittäjä, pääsuunnittelija/liiketila-asiantuntija
    Veli-Matti Paulasaari
    0500 721 723
    vmp@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Laura Oras
    Hallinto- ja markkinointipäällikkö, tilaukset
    Laura Oras
    050 564 8484
    laura.oras@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Kari Elo
    Projektikoordinaattori
    Kari Elo
    050 515 1723
    kari.elo@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Ulla Suotunen
    Laskutus ja reskontra
    Ulla Suotunen
    050 382 1723
    ulla.suotunen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Teppo Korhonen
    Projektimyyjä
    Teppo Korhonen
    0400 722 554
    teppo.korhonen@vmp-interior.fi
  • Projektimyyjä
    Kim Forsman
    050 585 7717
    kim.forsman@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Annukka Keränen
    Suunnittelija/projektivastaava
    Annukka Keränen
    050 3831723
    annukka.keranen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Jukka Nummi
    Suunnittelija/projektivastaava
    Jukka Nummi
    050 439 9360
    jukka.nummi@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija/projektivastaava
    Marjut Hakala
    050 449 9333
    marjut.hakala@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Katri Virtasalo
    Suunnittelija/projektivastaava
    Katri Virtasalo, äitiyslomalla
  • Timo Virko VMP-interior
    Suunnittelija
    Timo Virko
    045 633 9920
    timo.virko@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Marjo Tauriainen
    050 463 0069
    marjo.tauriainen@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Sami Pasuri
    050 592 1723
    sami.pasuri@vmp-interior.fi
  • Suunnittelija
    Milka Tanskanen
    050 324 8753
    milka.tanskanen@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Jatta Kylä-Kause
    Varastovastaava
    Jatta Kylä-Kause
    050 463 0340
    varasto@vmp-interior.fi
  • Asentaja
    Teemu Varjo
    050 322 7523
    teemu.varjo@vmp-interior.fi
  • VMP-interior Jesse Tuomi
    Asentaja
    Jesse Tuomi
    050 375 1991
    jesse.tuomi@vmp-interior.fi