SHOWROOM arabiakeskus Hämeentie 135 A, 00560 Helsinki

Tutustu tuotteisiimme!

Showroomin kalustetussa pienoisapteekissa ja sairaalan lääkehuoneessa pääset tutustumaan tuotevalikoimaamme ja kokeilemaan käytännössä erilaisia toiminnallisuuksia.

Lisätietoa showroomista >

asiakaspalvelu & toimisto Metallitie 4, 26100 Rauma

Markkinajohtaja palveluksessanne

VMP-interior Oy on apteekkien, lääketilojen ja myymäläratkaisujen suunnitteluun ja toteutukseen erikoistunut yritys.

Tutustu yritykseen >

Katso tarkemmat yhteystiedot
Ota yhteyttä >

Miten voimme olla avuksi?

Ota yhteyttä. Me autamme!

Toimisto & asiakaspalvelu:
p. 02 824 1000
asiakaspalvelu@vmp-interior.fi

Veli-Matti Paulasaari Yrittäjä, pääsuunnittelija, liiketila-asiantuntija vmp@vmp-interior.fi 0500 721 723
Laura Oras Hallinto- ja markkinointi-päällikkö, tilaukset laura.oras@vmp-interior.fi 050 564 8484
Kari Elo Projektikoordinaattori kari.elo@vmp-interior.fi 050 515 1723
Teppo Korhonen Projektimyyjä teppo.korhonen@vmp-interior.fi 0400 722 554
Ulla Suotunen Laskutus ja reskontra ulla.suotunen@vmp-interior.fi 050 382 1723
Ulla Elo Toimistosihteeri, tilaukset ulla.elo@vmp-interior.fi
Marjut Hakala Suunnittelija, projektivastaava marjut.hakala@vmp-interior.fi 050 449 9333
Sami Pasuri Suunnittelija sami.pasuri@vmp-interior.fi 050 592 1723
Milka Tanskanen Suunnittelija milka.tanskanen@vmp-interior.fi 050 324 8753
Anniina Smith Suunnittelija anniina.smith@vmp-interior.fi 050 383 1723
Marja Keskinen Suunnittelija marja.keskinen@vmp-interior.fi
Teemu Varjo Varasto, huolto, logistiikka teemu.varjo@vmp-interior.fi 050 322 7523
Katri Virtasalo Suunnittelija, projektivastaava Perhevapaalla